ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ 4ου ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΔΙΗΓΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΡΑΣΗΣ ΝΟΜΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ

Category: Λογοτεχνικά έργα μαθητών

Ανακοινώθηκαν  τα αποτελέσματα του Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού Διηγήματος, που διοργανώθηκε για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά από την Εθελοντική Ομάδα Δράσης νομού Πιερίας "Ο τόπος μου".

Στην κατηγορία «Εφηβικά» σάρωσαν τα βραβεία οι μαθήτριες του Σχολείου μας, καταλαμβάνοντας τις εξής θέσεις:

• 1η θέση: “Σανίδα σωτηρίας”, Χρυσοβαλάντου Ασημακοπούλου (του Β1 τμήματος)
  • 2η θέση: “Η φλόγα μέσα στο χάος”, Κέισι-Χριστίνα Μπόγιο (του Γ2 τμήματος)
  • 3η θέση: “Κομμένα όνειρα”, Αικατερίνη Αγγελοπούλου (του Β1 τμήματος)
  • 3η θέση: “Ένα χρώμα αλλάζει πολλά”, Χριστίνα-Γεωργία Τολιάκη (του Γ2 τμήματος)

Η τελετή βράβευσης των νικητών και λήξης του διαγωνισμού θα πραγματοποιηθεί τον μήνα Απρίλιο σε ημερομηνία και ώρα που θα ανακοινωθούν εγκαίρως.

Συγχαρητήρια στα κορίτσια μας! Οι διακρίσεις τους μας κάνουν πολύ περήφανους! Ελπίζουμε και άλλοι/-ες συμμαθητές/-τριές τους να ακολουθήσουν το παράδειγμά τους.

Server Time: 2024-07-03 12:05:34
Wednesday the 3rd. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ - Υπεύθυνος ιστοσελίδας: Γκικόπουλος Σπυρίδων ΠΕ04